Dijital Pazarlama Çözümleri

İşletmeler için artık her hangi bir web sitesi veya yalnızca sosyal medya hesabına sahip olmak yeterli değil. İşinizi ve markanızı büyütmek için dijital varlığınızı internet ortamında yaşatan UX Akıllı Web Tasarımları, SEO (arama motoru optimizasyonu), SEM (arama motoru pazarlaması), İçerik Ağı Reklamları ve Sosyal Medya gibi dijital enstrümanların profesyonelce ve senkronize yönetilmesi gerekiyor.

 

İksir Teknoloji markası olan Dijital FABRiKA®, dijital pazarlama konusunda müşterilerinin memnuniyeti ve projelerinin başarısıyla kendini kanıtlamış ve markanızı dijital dünyada var edebilecek bütün çözümleri en iyi biçimde sunmaktadır. İşinize internetin gücünü katmak için tüm hizmetleri tek noktadan sunarak, dijital dünyada başarıya ulaşmanızı sağlar.

Dijital Pazarlama
PROFESYONEL WEB TASARIMI

Artık markanızın prestijine değer katan ve dijital varlığınızı internet ortamında yaşatan %100 mobil uyumlu ve kullanıcı odaklı Akıllı Web Tasarımlarına ihtiyacınız var.

E TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Türkiye'de açılan E-Ticaret sitelerinin %97'si ilk altı ayda kapanıyor! Başarıya ulaşmak için All In One E-Ticaret paketlerini, yönetim ve pazarlama desteğiyle alın!

ONLİNE REKLAM

Arama ağı, içerik ağı ve sosyal medya için tasarlanan ve profesyonelce yönetilen etkili reklamlar sayesinde ilgili milyonlarca insana bir anda ulaşabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sabah akşam gönderi yapmayı yönetim zannediyorsanız yanılıyorsunuz, en çok kullanılan dijital ortam Sosyal Medya, markanıza özel, stratejik olarak yönetilmeli

SEO

Organik arama sonucu yapılan web sitesi ziyaretlerindeki dönüşüm oranının, reklam tıklamalarından yapılan ziyaretlere göre daha yüksek olduğunu biliyor musunuz?

ANALİZ VE RAPORLAMA

Analiz, proje için vazgeçilmez bir yol haritasıdır, doğru yapıldığında projenizi başarıya götürür. Raporlama ise proje başarısını ölçmek ve optimize etmek için...

İşletmeniz için tüm e-dönüşüm ve dijital çözümler hakkında bilgi almak için