Bayt Boss – Orta ve Küçük Ölçekli Firmalar İçin

BAYT BOSS İLE HER ZAMAN HIZ KESMEDEN TİCARET

Neden Bayt ?

 

Bayt Boss, hızla büyüyen işletmelerin artan ve karmaşıklaşan ihtiyaçlarına çözümler üretmek için, son teknolojinin sunduğu tüm imkanları altyapısında barındırır halde tasarlanmıştır. Tarafımızdan sürekli geliştirilip zenginleştirilişiyle, her yeni gelişmeye ve ihtiyacınıza ayak uydurmaya hazır, kendiniz ve işletmeniz için arzuladığınız yüksek hedeflere ulaşmanız için zaruri bir araçtır.

Geniş Ürün Yalpazesi

Bayt’ın sunduğu geniş ürün yelpesi sayesinde firmalar ticari programlarında ihtiyaç duyacakları ürün içeriğiyle programlarını diledikleri kadar zenginleştirebilecekler.

Modüler Yapı

BAY.t BOSS’un modüler yapısı ile kendi istedikleri ürünlerden oluşan paketi ihtiyaçları doğrultusunda oluşturabilen firmalar, ihtiyaç duymadıkları ürünleri satın almak zorunda kalmayacak bu sayede program içeriğindeki gereksiz karmaşıklıktan kurtularak kullanmayacakları ürünlere verecekleri paralardan tasarruf edecekler.

Profesyonel ihtiyaçlara kullanıcı dostu çözümler

Büyümekte olan ve büyük işletmelerin ihtiyaç duyacağı tüm becerileri bünyesinde barındıran BAY.t BOSS, en özel ve karmaşık ihtiyaçlarınıza cevap veren çözümleri pratik ve kolay kullanımıyla hizmetinize sunar. Sektörünüze özel birim hesaplamalarından, kapsamlı kampanya yönetimine, banka kredi takiplerinden, parçalı senet ödemelerine kadar pek çok özel ve ayrıntılı işlemi gerçeğine uygun dijitalleştiren altyapısıyla her tür ihtiyaca uygun şekillendirilmiştir.

İşletmenizle birlikte büyüyen çözümler

Modüler yapı sayesinde işletmenizin ihtiyaç duymayacağı özelliklere para harcamaz, kullanım sırasında kalabalık edecek fazladan seçeneklere boğulmazsınız. Fakat o özellikler gerektiğinde aktive edilmek üzere elinizin altındadır. Üstelik sizden gelen geribildirimlerle sürekli geliştirilen ve güncellenen programımız her zaman işletmenizle birlikte büyüyor ve her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşarak çözümlerinde zenginleşiyor.

Pratik ve konforlu ekranlar

Geliştirilmiş ve çeşitlendirilmiş arayüzleri ve kullanım şekilleriyle, BAY.t BOSS sizin için en pratik, en tanıdık olacak kullanım şeklini seçmenize olanak sağlar. Aynı işlemin pek çok farklı alandan yapılabilmesi, pek çok kısayol ve özelleştirilebilir seçim penceresi filtreleri, işinizi pratikleştirir, görsel ve kullanım açısından uygulamaları kolaylaştırır.

Geliştirilmiş mobil çözümlerimizle işiniz hep yanınızda

İşletmenizi ve işinizi, ofisinizin sınırları dışına taşıyacak mobil ve android/ios çözümlerimiz, yazılımımızın üstün becerilerinden istediğiniz yer ve zamanda yararlanabilmenizi sağlar. Hem işletmenin durumunu uzaktan gözlemleyebilen işveren, hem de sahada işlemlerini yapabilen çalışanlar için özgürleştirici çözümlerimiz, hareket kabiliyetinizi arttıran, çağın en yüksek teknolojisiyle inşa edilmiş devrimsel imkanlar sunmaktadır.

Yasal değişimlere anında uyum sağlayan boss sayesinde, gözünüz arkada kalmasın

Gerek sektör bazındaki, gerek genel uygulamalardaki değişimler söz konusu olduğunda kulağımız daima açık. Yasanın ve devlet uygulamalarının uğradığı değişiklikleri daima takip ediyoruz ve işinizi aksatmamak için derhal çözümlerimize uyguluyoruz. Yasal düzenlemeler dışındaki sektörünüzde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara karşı da, her zaman yeni geliştirmelerle BOSS’i güçlendirmeye devam ediyoruz.

GİB onaylı E-devlet entegrasyonu

E-devlet çözümlerimiz hızla dijitalleşen devlet uygulamalarının yazılımlarımızda bulduğu karşılıktır. Üstelik bu imkanların sunduğu fırsatları değerlendirdiğimiz altyapı sayesinde insan hatasını en aza indirdik, her türlü faturanın işlenişini birkaç tıklamadan ibaret kılarak sizlere zaman kazandırmaya özen gösterdik.

Perakende çözümlerinde dünya standartları

Çok şubeli, offline/ online perakende çözümlerimiz, pek çok sektörde pratik olarak karşılığını yeni yeni bulmaya başlayan devrim niteliğindeki teknolojik yeniliklerin yazılımlarımızdaki yansımasıdır. Online yada offline çalışan perakende PCPos uygulamamız NonStopShop’tan, mobil uygulama ve raporlama pratiklerimize, çözümlerimizi geleceği şekillendirecek ileri teknolojiyle donatmak bizlere heyecan veriyor.

Sınırsız potansiyelde özel tasarım raporlar

Özel tasarım rapor seçenekleri, işletmenizin durumunu sınırsız çeşitlilikte gözlemleyebileceğiniz anlamına gelir. Raporlamaya verdiğimiz önemle esnek yapının kesişiminde ortaya çıkan özel raporlar modülümüz, hayal edebileceğiniz her raporun var edilebileceği anlamına gelir.

    Ticari Yönetim paketlerimiz modüler yapıdan oluşmaktadır. Şirketinize uygun içerik ile fiyat hazırlanması gerekmektedir. Detaylı Bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

    İşletmeniz için tüm e-dönüşüm ve dijital çözümler hakkında bilgi almak için