Neden BOSS e-Esnaf ile e-Devlet Çözümleri

Neden BOSS e-Esnaf ile e-Devlet Çözümleri

Ticari Program Entegrasyonlu e-Fatura, e-Arşiv Kullanmanın Avantajları;

 

Kiralanabilir Yapısı

  • BOSS e-Esnaf farkı kiralanabilir modüler yapıyı getirmesidir. Tek kullanıcılı çalışan firmalar program satın almak ve yüklü paralar ödemek yerine BAY.t kalitesini kiralama yoluyla kullanabilecektir. Özellikle e-Devlet taraflarında GİB’in 509 sıra Nolu tebliği gereğince geçiş yapmak zorunda olan küçük ölçekli firmalar için e-Esnaf bir çözüm niteliğindedir.

Mobile ile Online-Offline Çalışması Sayesinde Ticaretin Yer-Zaman Gözetmeden, Durmaksızın Yürümesi

  • BAY.t’ın e-Esnaf çözümü sayesinde firmanızda bir kullanıcı klasik sunuculu sistem ile bilgisayar sisteminde çalışırken diğer kullanıcı sahada hem online hem offline mobile ile e-Devlet süreçlerini yönetmeye devam edebilir. Internetin yavaş olduğu veya olmadığı noktalarda bile mobile ile işler devam eder. İnternet çektiği anda veriler merkeze gönderilir. e-Esnafla;Ticaretiniz durmaksızın, hız kesmeden devam eder. Firmada klasik sunuculu sistem üzerinde de çalışan bir kullanıcının varlığı ise müşterilerinizin gözünde firma değerinizi artıracaktır.

e-Dönüşüm ile Matbu Fatura Maliyetlerinden ve Dezavantajlarından Kurtulun

  • Matbu fatura kesen firmalar aslında bu faturalar için bütçesinin oldukça hatrı sayılır bir bölümünü harcarlar.Firmalar Gömülü entegratör e-Fatura ve e-Arşiv sistemi sayesinde kağıt, mürekkep, zarf, postalama, arşivleme maliyetlerinden kurtulur, Kayıp-Ulaşmamış faturalar ile karşı karşıya kalmaz ve mutabakat süreçlerini verimli şekilde yürütmüş olur.

Personel Hatalarına Engel Olan Yapısı ile Beklenmeyen Mali Zararların Önüne Geçilmesi

  • BOSS e-Esnaf’ta gömülü entegratör sistem ile çalışılması sayesinde faturalarınızı önce ticaretinizi takip ettiğiniz muhasebe programınıza girip sonra da manuel olarak Portalda kesmenize gerek kalmayacaktır. Bu sayede çift kayıt sisteminin kullanıcı bazlı hataları bertaraf edilip iki yere de aynı fatura işlenirken geçen zaman kayıplarının önüne geçilmiş olur.
  • Gömülü Entegratör sistem sayesinde müşterilerinize fatura keserken VKN(Vergi Kimlik Numarası) otomatik kontrolü ile müşterinin e-Fatura mükellefi mi yoksa e-Arşiv mükellefi mi olduğu anlaşılır ve hatalı fatura kesiminin önüne geçilir. Bu sayede doğabilecek ceza ve yaptırımlara karşı güvende olursunuz.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

İşletmeniz için tüm e-dönüşüm ve dijital çözümler hakkında bilgi almak için